Please fill this field
Maria ARENA Maria ARENA
Maria ARENA

skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu

Členka

Belgie - Parti Socialiste (Belgie)

Datum narození : , Mons

Životopis Maria ARENA

Původní znění : FR


Životopis   (Za zveřejněné informace odpovídá výhradně sama poslankyně)

Aktualizováno: 03/03/2015

Vzdělání (kvalifikace a diplomy)

  • 01/09/1987-30/06/1988 : vysoká škola, ekonomie: Katolická univerzita v Monsu

Profesní dráha

  • 01/01/1990-31/12/2000 : mezinárodní expert na zaměstnanost a vzdělávání dospělých (veřejná správa)

Politická dráha

Funkce v parlamentu členského státu

  • 17/07/2009-13/06/2010 : poslankyně Sněmovny reprezentantů
  • 13/06/2010-... : senátorka

Funkce ve vládě členského státu

  • 01/01/2000-31/12/2009 : ministryně

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg