Please fill this field
Rolf LINKOHR Rolf LINKOHR
Rolf LINKOHR
Německo

Datum narození : , Stuttgart

1. volební období Rolf LINKOHR

Politické skupiny

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Poslanci

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro energii a výzkum
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy s Latinskou Amerikou