Please fill this field
Rolf LINKOHR Rolf LINKOHR
Rolf LINKOHR
Německo

Datum narození : , Stuttgart

2. volební období Rolf LINKOHR

Politické skupiny

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Místopředseda

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora

Poslanci

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro energii, výzkum a technologii

Náhradník

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku