Veuillez remplir ce champ
Rolf LINKOHR Rolf LINKOHR
Rolf LINKOHR
Německo

Datum narození : , Stuttgart

3. volební období Rolf LINKOHR

Politické skupiny

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Místopředseda

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 29-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem

Poslanci

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 15-01-1992 / 28-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro energii, výzkum a technologii

Náhradník

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky