Please fill this field
Rolf LINKOHR Rolf LINKOHR
Rolf LINKOHR
Německo

Datum narození : , Stuttgart

4. volební období Rolf LINKOHR

Politické skupiny

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Místopředseda

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem

Poslanci

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii

Náhradník

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci