Veuillez remplir ce champ
Sir Tom NORMANTON Sir Tom NORMANTON
Sir Tom NORMANTON
Spojené království

Datum narození : , Rochdale

1. volební období Tom NORMANTON

Politické skupiny

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Místopředseda

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Výbor pro energii a výzkum
  • 21-01-1982 / 22-09-1982 : Výbor pro energii a výzkum

Poslanci

  • 23-09-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro energii a výzkum