Please fill this field
David M. CURRY David M. CURRY
David M. CURRY
Spojené království

Datum narození : , Burton-on-Trent

1. volební období David M. CURRY

Politické skupiny

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Předseda

  • 24-05-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro zemědělství

Poslanci

  • 20-07-1979 / 23-05-1982 : Výbor pro zemědělství
  • 11-07-1980 / 09-04-1981 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu