Veuillez remplir ce champ
Robert CHAMBEIRON Robert CHAMBEIRON
Robert CHAMBEIRON
Francie

Datum narození : , Paris

Datum úmrtí :

1. volební období Robert CHAMBEIRON

Politické skupiny

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti communiste français (Francie)

Místopředseda

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro právní záležitosti

Poslanci

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro ověřování pověřovacích listin
  • 23-04-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro institucionální věci
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou