Veuillez remplir ce champ
Robert CHAMBEIRON Robert CHAMBEIRON
Robert CHAMBEIRON
Francie

Datum narození : , Paris

Datum úmrtí :

2. volební období Robert CHAMBEIRON

Politické skupiny

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina komunistů a spojenců - Spojenec

Národní strany

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti communiste français (Francie)

Poslanci

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou

Náhradník

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro právní věci a občanská práva