Please fill this field
Rodolfo CRESPO Rodolfo CRESPO
Rodolfo CRESPO
Portugalsko

Datum narození : , Nova Lisboa

2. volební období Rodolfo CRESPO

Politické skupiny

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Socialista (Portugalsko)

Předseda

  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost

Poslanci

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro ověřování pověřovacích listin
  • 10-04-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Výbor pro podání