Veuillez remplir ce champ
Nicole CHOURAQUI Nicole CHOURAQUI
Nicole CHOURAQUI
Francie

Datum narození : , Alger

Datum úmrtí :

2. volební období Nicole CHOURAQUI

Politické skupiny

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Skupina evropské demokratické levice - Místopředsedkyně
  • 10-03-1986 / 05-04-1987 : Skupina evropské demokratické levice - Místopředsedkyně
  • 06-04-1987 / 01-09-1987 : Skupina evropské demokratické levice - Členka předsednictva

Národní strany

  • 24-07-1984 / 01-09-1987 : Rassemblement pour la République (Francie)

Poslanci

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 12-02-1985 / 13-02-1985 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
  • 07-05-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 20-02-1987 / 01-09-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku

Náhradnice

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-01-1987 / 01-09-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku