Veuillez remplir ce champ
Werner LANGEN Werner LANGEN
Werner LANGEN
Německo

Datum narození : , Müden/Mosel

4. volební období Werner LANGEN

Politické skupiny

  • 19-07-1994 / 18-02-1997 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 19-02-1997 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Poslanci

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko

Náhradník

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro měnové věci
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro měnové věci
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií