Fernando FERNÁNDEZ MARTÍN : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španělsko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 12-03-1996 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 12-03-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou