Veuillez remplir ce champ
Brian CROWLEY Brian CROWLEY
Brian CROWLEY
Irsko

Datum narození : , Dublin

8. volební období Brian CROWLEY

Politické skupiny

  • 01-07-2014 / 07-07-2014 : Skupina Evropských konzervativců a reformistů - Člen
  • 08-07-2014 / 01-07-2019 : Skupina Evropských konzervativců a reformistů - Člen předsednictva

Národní strany

  • 01-07-2014 / 01-07-2019 : Fianna Fáil Party (Irsko)

Poslanci

  • 01-07-2014 / 14-01-2015 : Výbor pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů
  • 14-07-2014 / 09-03-2017 : Delegace pro vztahy s Palestinou
  • 15-01-2015 / 18-01-2017 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
  • 10-06-2015 / 18-01-2017 : Výbor pro právní záležitosti
  • 03-10-2016 / 25-10-2016 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy
  • 19-01-2017 / 01-07-2019 : Výbor pro právní záležitosti
  • 10-03-2017 / 01-07-2019 : Delegace pro vztahy s Palestinou

Náhradník

  • 01-07-2014 / 09-06-2015 : Výbor pro právní záležitosti
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
  • 19-01-2017 / 15-01-2019 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
  • 17-01-2019 / 01-07-2019 : Výbor pro dopravu a cestovní ruch

Další parlamentní činnost

Otázky k písemnému zodpovězení

Poslanci mohou položit předsedovi Evropské rady, Radě, Komisi nebo místopředsedovi Komise, vysokému představiteli Unie stanovený počet otázek k písemnému zodpovězení. Článek 138, příloha III jednacího řádu

Prohlášení

Podepsaný a datem opatřený originál prohlášení je uložen v archivu Evropského parlamentu.