Please fill this field
Carlos CANDAL Carlos CANDAL
Carlos CANDAL
Portugalsko

Datum narození : , Aveiro

Datum úmrtí :

4. volební období Carlos CANDAL

Politické skupiny

  • 17-10-1995 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany

  • 17-10-1995 / 19-07-1999 : Partido Socialista (Portugalsko)

Poslanci

  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskem
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 16-01-1997 / 11-05-1998 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 11-05-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci

Náhradník

  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva