Please fill this field
Outi OJALA Outi OJALA
Outi OJALA
Finsko

Datum narození : , Lappee

4. volební období Outi OJALA

Politické skupiny

  • 11-11-1996 / 28-03-1999 : Skupina konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice - Členka

Národní strany

  • 11-11-1996 / 28-03-1999 : Vasemmistoliitto (Finsko)

Místopředsedkyně

  • 16-01-1997 / 28-03-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci

Poslanci

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Estonskem
  • 14-10-1997 / 28-03-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Estonsko

Náhradnice

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro podání
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Lotyšskem
  • 16-01-1997 / 28-03-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 14-10-1997 / 28-03-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Lotyšsko