Please fill this field
Petr LACHNIT Petr LACHNIT
Petr LACHNIT
Česko

Datum narození : , OPAVA

5. volební období Petr LACHNIT

Politické skupiny

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Pozorovatel
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Česká strana sociálně demokratická (Česko)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Česká strana sociálně demokratická (Česko)

Poslanci

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro regionální politiku, dopravu a cestovní ruch

Pozorovatel

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Výbor pro regionální politiku, dopravu a cestovní ruch

all-activities

Příspěvky při rozpravách v plénu

Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu