Please fill this field
Umberto CARDIA Umberto CARDIA
Umberto CARDIA
Itálie

Datum narození : , Tortoli (Nuoro)

Datum úmrtí :

1. volební období Umberto CARDIA

Politické skupiny

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito comunista italiano (Itálie)

Poslanci

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro dopravu
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy s Japonskem