Please fill this field
Corentin CALVEZ Corentin CALVEZ
Corentin CALVEZ
Francie

Datum narození : , Telgruc-sur-Mer (Finistère)

Datum úmrtí :

1. volební období Corentin CALVEZ

Politické skupiny

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina liberálů a demokratů - Člen

Národní strany

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Francie)

Poslanci

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou