Please fill this field
Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR
Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR

skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu

Člen

Španělsko - Partido Socialista Obrero Español (Španělsko)

Datum narození : ,

9. volební období Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR

Politické skupiny

  • 02-07-2019 ... : skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany

  • 02-07-2019 ... : Partido Socialista Obrero Español (Španělsko)

Předseda

  • 10-07-2019 ... : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci

Poslanci

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci
  • 02-07-2019 ... : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU
  • 10-07-2019 ... : Konference předsedů výborů

Náhradník

  • 02-07-2019 / 04-07-2019 : Výbor pro právní záležitosti
  • 02-07-2019 ... : Výbor pro ústavní záležitosti
  • 05-07-2019 ... : Výbor pro rozvoj
  • 08-10-2019 / 03-12-2019 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mašreku
  • 04-12-2019 ... : Delegace pro vztahy s Íránem

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg