Martin SONNEBORN : 8η κοινοβουλευτική περίοδος  

Πολιτικές ομάδες 

  • 01-07-2014 / 01-07-2019 : Μη Εγγεγραμμένοι

Εθνικά κόμματα 

  • 01-07-2014 / 01-07-2019 : Die PARTEI (Γερμανία)

βουλευτές 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Επιτροπή Πολιτισμού και Παιδείας
  • 14-07-2014 / 01-07-2019 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Κορεατική Χερσόνησο
  • 19-01-2017 / 01-07-2019 : Επιτροπή Πολιτισμού και Παιδείας

Αναπληρωτής 

  • 01-07-2014 / 28-06-2015 : Επιτροπή Ελέγχου του Προϋπολογισμού
  • 26-01-2017 / 01-07-2019 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων

Κύριες κοινοβουλευτικές δραστηριότητες 

Συνεισφορές στις συζητήσεις της ολομέλειας 
Ομιλίες στην ολομέλεια και γραπτές δηλώσεις σχετικά με συζητήσεις στην ολομέλειας Άρθρα 204 και 171 παράγραφος 11

Δηλώσεις 

Δήλωση των οικονομικών συμφερόντων 

Δηλώσεις συμμετοχής βουλευτών σε εκδηλώσεις που οργανώνονται από τρίτους 

Επικοινωνία