Πρόσβαση στο περιεχόμενο της σελίδας (πατήστε «Enter»)
Άμεση πρόσβαση στο μενού γλώσσας (πατήστε «Enter»)
Άμεση πρόσβαση στο μενού αναζήτησης (πατήστε «Enter»)
EL - Ελληνικά
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Επικαιρότητα
Θέματα
Ευρωβουλευτές
Το Κοινοβούλιο
Ολομέλεια
Επιτροπές
Αντιπροσωπείες
Εκλογές
Άλλοι ιστότοποι
Άλλοι ιστότοποι
Επικαιρότητα
Θέματα
Ευρωβουλευτές
Το Κοινοβούλιο
Ολομέλεια
Επιτροπές
Αντιπροσωπείες
Εκλογές
Multimedia Centre
Ο ιστότοπος του Προέδρου
Γενική Γραμματεία
Think tank
EP Newshub
Στην υπηρεσία σας
Επισκέψεις
Legislative train
Συμβάσεις και επιδοτήσεις
Μητρώο
Πύλη ανοικτών δεδομένων
Γραφεία συνδέσμου
Ευρωβουλευτές
Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Αναζήτηση
Αναζήτηση
Συμπληρώστε αυτό το πεδίο
Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Αναζήτηση
Μενού
Αρχική σελίδα
Αναζήτηση
Προχωρημένη αναζήτηση
Διατρέχω το ημικύκλιο
Διατρέχω τον πίνακα
Πλήρης κατάλογος
Νεοεισερχόμενοι / Απερχόμενοι
Νεοεισερχόμενοι βουλευτές
Απερχόμενοι βουλευτές
Βοηθοί
Κατάλογος
Αναζήτηση συνεδριάσεων βουλευτών του ΕΚ
Δεοντολογία και διαφάνεια
Σχετικά με τους κανόνες που διέπουν τους βουλευτές
Σχετικά με τις διακομματικές ομάδες
Προχωρημένη αναζήτηση
Όνομα
Πολιτικές ομάδες
Όλες οι πολιτικές ομάδες
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Ομάδα Renew Europe
Ομάδα των Πρασίνων / Ευρωπαϊκή Ελεύθερη Συμμαχία
Ομάδα των Ευρωπαίων Συντηρητικών και Μεταρρυθμιστών
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Ομάδα της Αριστεράς στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο - GUE/NGL
Μη Εγγεγραμμένοι
Κράτος
Όλες οι χώρες
Βέλγιο
Βουλγαρία
Τσεχία
Δανία
Γερμανία
Εσθονία
Ιρλανδία
Ελλάδα
Ισπανία
Γαλλία
Κροατία
Ιταλία
Κύπρος
Λετονία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Ουγγαρία
Μάλτα
Κάτω Χώρες
Αυστρία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Σλοβενία
Σλοβακία
Φινλανδία
Σουηδία
Εκλογικές περιφέρειες
Όλες οι εκλογικές περιφέρειες
Πολιτικά Όργανα
Όλα τα όργανα
Επιτροπές
Αντιπροσωπείες
Άλλα όργανα
Επιτροπές ή αντιπροσωπείες, ανάλογα με το προηγούμενο πεδίο
Όλα
Αναζήτηση
Αναζήτηση
Αποτέλεσμα αναζήτησης: 9
Λήψη σε μορφή PDF
Λήψη σε μορφή XML
Christine ANDERSON
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Γερμανία
Alternative für Deutschland
Gunnar BECK
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Γερμανία
Alternative für Deutschland
Markus BUCHHEIT
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Γερμανία
Alternative für Deutschland
Nicolaus FEST
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Γερμανία
Alternative für Deutschland
Maximilian KRAH
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Γερμανία
Alternative für Deutschland
Joachim KUHS
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Γερμανία
Alternative für Deutschland
Sylvia LIMMER
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Γερμανία
Alternative für Deutschland
Guido REIL
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Γερμανία
Alternative für Deutschland
Bernhard ZIMNIOK
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Γερμανία
Alternative für Deutschland