Πρόσβαση στο περιεχόμενο της σελίδας (πατήστε «Enter»)
Άμεση πρόσβαση στο μενού γλώσσας (πατήστε «Enter»)
Άμεση πρόσβαση στο μενού αναζήτησης (πατήστε «Enter»)
EL - Ελληνικά
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Επικαιρότητα
Θέματα
Ευρωβουλευτές
Το Κοινοβούλιο
Ολομέλεια
Επιτροπές
Αντιπροσωπείες
Εκλογές
Άλλοι ιστότοποι
Άλλοι ιστότοποι
Επικαιρότητα
Θέματα
Ευρωβουλευτές
Το Κοινοβούλιο
Ολομέλεια
Επιτροπές
Αντιπροσωπείες
Εκλογές
Multimedia Centre
Ο ιστότοπος του Προέδρου
Γενική Γραμματεία
Think tank
EP Newshub
Στην υπηρεσία σας
Επισκέψεις
Legislative train
Συμβάσεις και επιδοτήσεις
Μητρώο
Πύλη ανοικτών δεδομένων
Γραφεία συνδέσμου
Ευρωβουλευτές
Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Αναζήτηση
Αναζήτηση
Συμπληρώστε αυτό το πεδίο
Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Αναζήτηση
Μενού
Αρχική σελίδα
Αναζήτηση
Προχωρημένη αναζήτηση
Διατρέχω το ημικύκλιο
Διατρέχω τον πίνακα
Πλήρης κατάλογος
Νεοεισερχόμενοι / Απερχόμενοι
Νεοεισερχόμενοι βουλευτές
Απερχόμενοι βουλευτές
Βοηθοί
Κατάλογος
Αναζήτηση συνεδριάσεων βουλευτών του ΕΚ
Δεοντολογία και διαφάνεια
Σχετικά με τους κανόνες που διέπουν τους βουλευτές
Σχετικά με τις διακομματικές ομάδες
Προχωρημένη αναζήτηση
Όνομα
Πολιτικές ομάδες
Όλες οι πολιτικές ομάδες
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Ομάδα Renew Europe
Ομάδα των Πρασίνων / Ευρωπαϊκή Ελεύθερη Συμμαχία
Ομάδα των Ευρωπαίων Συντηρητικών και Μεταρρυθμιστών
Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας
Ομάδα της Αριστεράς στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο - GUE/NGL
Μη Εγγεγραμμένοι
Κράτος
Όλες οι χώρες
Βέλγιο
Βουλγαρία
Τσεχία
Δανία
Γερμανία
Εσθονία
Ιρλανδία
Ελλάδα
Ισπανία
Γαλλία
Κροατία
Ιταλία
Κύπρος
Λετονία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Ουγγαρία
Μάλτα
Κάτω Χώρες
Αυστρία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Σλοβενία
Σλοβακία
Φινλανδία
Σουηδία
Εκλογικές περιφέρειες
Όλες οι εκλογικές περιφέρειες
Πολιτικά Όργανα
Όλα τα όργανα
Επιτροπές
Αντιπροσωπείες
Άλλα όργανα
Επιτροπές ή αντιπροσωπείες, ανάλογα με το προηγούμενο πεδίο
Όλα τα άλλα θεσμικά όργανα
Προεδρείο του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου
Διάσκεψη των Προέδρων
Κοσμήτορες
Διάσκεψη των Προέδρων των Επιτροπών
Διάσκεψν των Προεδρων των Αντιπροσωπειών
Αναζήτηση
Αναζήτηση
Αποτέλεσμα αναζήτησης: 47
Λήψη σε μορφή PDF
Λήψη σε μορφή XML
Magdalena ADAMOWICZ
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Πολωνία
Independent
Petras AUŠTREVIČIUS
Ομάδα Renew Europe
Λιθουανία
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Stéphane BIJOUX
Ομάδα Renew Europe
Γαλλία
La République en marche
Vladimír BILČÍK
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Σλοβακία
Independent
Reinhard BÜTIKOFER
Ομάδα των Πρασίνων / Ευρωπαϊκή Ελεύθερη Συμμαχία
Γερμανία
Bündnis 90/Die Grünen
Jordi CAÑAS
Ομάδα Renew Europe
Ισπανία
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Daniel CASPARY
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Γερμανία
Christlich Demokratische Union Deutschlands
Pilar del CASTILLO VERA
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Ισπανία
Partido Popular
Ryszard CZARNECKI
Ομάδα των Ευρωπαίων Συντηρητικών και Μεταρρυθμιστών
Πολωνία
Prawo i Sprawiedliwość
Cornelia ERNST
Ομάδα της Αριστεράς στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο - GUE/NGL
Γερμανία
DIE LINKE.
José Manuel FERNANDES
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Πορτογαλία
Partido Social Democrata
Romeo FRANZ
Ομάδα των Πρασίνων / Ευρωπαϊκή Ελεύθερη Συμμαχία
Γερμανία
Bündnis 90/Die Grünen
Danuta Maria HÜBNER
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Πολωνία
Platforma Obywatelska
Marina KALJURAND
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Εσθονία
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Μανώλης ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Ελλάδα
Νέα Δημοκρατία
Andrius KUBILIUS
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Λιθουανία
Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai
Sergey LAGODINSKY
Ομάδα των Πρασίνων / Ευρωπαϊκή Ελεύθερη Συμμαχία
Γερμανία
Bündnis 90/Die Grünen
Nathalie LOISEAU
Ομάδα Renew Europe
Γαλλία
Liste Renaissance
Morten LØKKEGAARD
Ομάδα Renew Europe
Δανία
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Javi LÓPEZ
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Ισπανία
Partit dels Socialistes de Catalunya
Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Ισπανία
Partido Popular
Lukas MANDL
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Αυστρία
Österreichische Volkspartei
Tilly METZ
Ομάδα των Πρασίνων / Ευρωπαϊκή Ελεύθερη Συμμαχία
Λουξεμβούργο
Déi Gréng - Les Verts
Alessandra MORETTI
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Ιταλία
Partito Democratico
Ulrike MÜLLER
Ομάδα Renew Europe
Γερμανία
Freie Wähler
Siegfried MUREŞAN
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Ρουμανία
Partidul Naţional Liberal
Matjaž NEMEC
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Σλοβενία
Socialni demokrati
Hannah NEUMANN
Ομάδα των Πρασίνων / Ευρωπαϊκή Ελεύθερη Συμμαχία
Γερμανία
Bündnis 90/Die Grünen
Dan NICA
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Ρουμανία
Partidul Social Democrat
Juozas OLEKAS
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Λιθουανία
Lietuvos socialdemokratų partija
Max ORVILLE
Ομάδα Renew Europe
Γαλλία
Mouvement Démocrate
Manu PINEDA
Ομάδα της Αριστεράς στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο - GUE/NGL
Ισπανία
Izquierda Unida
Nicola PROCACCINI
Ομάδα των Ευρωπαίων Συντηρητικών και Μεταρρυθμιστών
Ιταλία
Fratelli d'Italia
Inma RODRÍGUEZ-PIÑERO
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Ισπανία
Partido Socialista Obrero Español
María Soraya RODRÍGUEZ RAMOS
Ομάδα Renew Europe
Ισπανία
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Isabel SANTOS
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Πορτογαλία
Partido Socialista
Christel SCHALDEMOSE
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Δανία
Socialdemokratiet
Andreas SCHIEDER
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Αυστρία
Sozialdemokratische Partei Österreichs
Andreas SCHWAB
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Γερμανία
Christlich Demokratische Union Deutschlands
Sara SKYTTEDAL
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Σουηδία
Massimiliano SMERIGLIO
Μη Εγγεγραμμένοι
Ιταλία
Alleanza Verdi e Sinistra
Tom VANDENKENDELAERE
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Βέλγιο
Christen-Democratisch & Vlaams
Witold Jan WASZCZYKOWSKI
Ομάδα των Ευρωπαίων Συντηρητικών και Μεταρρυθμιστών
Πολωνία
Prawo i Sprawiedliwość
Jadwiga WIŚNIEWSKA
Ομάδα των Ευρωπαίων Συντηρητικών και Μεταρρυθμιστών
Πολωνία
Prawo i Sprawiedliwość
Stéphanie YON-COURTIN
Ομάδα Renew Europe
Γαλλία
Liste Renaissance
Tomáš ZDECHOVSKÝ
Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες)
Τσεχία
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
Carlos ZORRINHO
Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο
Πορτογαλία
Partido Socialista