Please fill this field
Ivars IJABS Ivars IJABS
Ivars IJABS

Grupo Renew Europe

Miembro

Letonia - Attīstībai/Par! (Letonia)

Fecha de nacimiento : , Riga

Inicio Ivars IJABS

Miembro

ITRE
Comisión de Industria, Investigación y Energía
D-US
Delegación para las Relaciones con los Estados Unidos

Suplente

ECON
Comisión de Asuntos Económicos y Monetarios
IMCO
Comisión de Mercado Interior y Protección del Consumidor
DAND
Delegación para las Relaciones con los Países de la Comunidad Andina
DASE
Delegación para las Relaciones con los Países del Sudeste Asiático y la Asociación de Naciones del Sudeste Asiático (ASEAN)
DLAT
Delegación en la Asamblea Parlamentaria Euro-Latinoamericana

Últimas actividades

Una red de seguridad para proteger a los beneficiarios de los programas de la Unión: aplicación de un plan de contingencia del MFP (A9-0099/2020 - Jan Olbrycht, Margarida Marques) LV

13-05-2020
Explicaciones de voto por escrito

Nākamā daudzgadu budžeta pieņemšanu nedrīkst atlikt bezgalīgi — tas ir jāpieņem nekavējoties. Lai gan Eiropas Parlaments apzinās nacionālo dalībvalstu izaicinājumus Covid-19 pandēmijas ietvaros, mēs aicinām Eiropas Komisiju tuvākajā laikā iesniegt priekšlikumus ES finansējuma nepārtrauktībai arī pēc 2020. gada.
Liela daļa ES iedzīvotāju un arī dalībvalstu infrastruktūras ir tieši atkarīgas no Eiropas Savienības budžeta finansējuma. Priekšlikumos ir jāparedz drošības tīkla izveidošana, lai līdz jaunā daudzgadu budžeta pieņemšanai turpinātos ES budžeta programmas un budžeta izdevumi būtu paredzami pārejas posmā.
Priekšlikumu apstiprināšana ļaus ES dalībvalstīm ne tikai vienoti cīnīties ar koronavīrusa radītajām sekām, bet arī veicinās dalībvalstu ekonomiku atveseļošanos pēc krīzes, negraujot kopējo bloka konkurētspēju globālā mērogā. Tāpat drošības tīkla izveidošana nodrošinās nepārtrauktus kohēzijas fonda tiešmaksājumus, kas neļaus palielināties dalībvalstu ekonomiskajai nevienlīdzībai.
Ar savu balsojumu es atbalstīju šīs rezolūcijas pieņemšanu.

Etiquetado de los neumáticos: eficiencia en términos de consumo de carburante y otros parámetros esenciales (A9-0094/2020 - Henna Virkkunen) LV

13-05-2020
Explicaciones de voto por escrito

Eiropas Savienība (ES) ir vienmēr iestājusies par patērētāju tiesībām. Saskaņā ar šiem noteikumiem riepu ražotājiem tiek uzdots marķēt savu produktu, lai informētu pircēju par riepu energoefektivitāti, saķeri slapjā laikā un radīto trokšņu līmeni.
 
Šīs regulas mērķis ir mainīt patērētāju paradumus, kā arī samazināt riepu radīto vides piesārņojumu. Ceļa transportam veidojot 22 % CO2 emisiju ES, noteikumos paredzētās izmaiņas palīdzēs sasniegt Parīzes nolīgumā atrunātās valstu saistības.
 
Tāpat marķējumos norādītā informācija ļaus patērētājiem veikt pārdomātākus pirkumus. Augstāka riepu energoefektivitāte nozīmē arī mazāku degvielas patēriņu, kas savukārt samazina iedzīvotāju pārvietošanās izdevumus.
 
Es atbalstīju šo Eiropas Komisijas priekšlikumu, aizstāvot patērētāju intereses un iestājoties par tīrāku vidi mums apkārt.

Ivars IJABS
Ivars IJABS

En EP NEWSHUB

RT @mariademertzis: "If you had to meet an unexpected expense within a month, like a surgery or a funeral.... would you be able to rely on own resources". The graph shows % who answer no. Eurostat, EU-SILC. Check out our latest paper: @Bruegel_org @MartaDomnguezJ1 @A_Lusardi https://t.co/KMp2iEGWE8 

RT @RigasLaiks: "..izrādās, daudzi pamatjēdzieni pilnībā zaudē savu nozīmi, kad tos sāk izmantot praktiskajā politiskajā cīņā. “Rasisms” šeit ir klasisks piemērs." Jūlija komentāros Ivars @ijabs par rasismu un tiesībām uz jūtīgumu: https://t.co/5LBRZQexRq 

RT @EP_ScienceTech: Digital Sovereign Identity: 'Inclusion is key, as many citizens do not own a smartphone and prefer or require physical interactions, e.g. in banking.' @EvaKaili @ijabs @RemyKnecht @itsmeDigitalID @LorettaAnania @thibverbiest @DiginexGlobal @pkavassalis https://t.co/oVMOhpXuJb 

Contacto

Bruxelles

Strasbourg