Gerardo GAIBISSO : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Aseesimees 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 17-01-1986 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 17-01-1986 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 14-04-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee