Francis WURTZ Francis WURTZ
Francis WURTZ
Prantsusmaa

Sünnikuupäev : , Strasbourg

Esimene ametiaeg Francis WURTZ

Fraktsioonid

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti communiste français (Prantsusmaa)

Liikmed

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Energia ja teadustöö komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon