Didier H.M.F. ANGER Didier H.M.F. ANGER
Didier H.M.F. ANGER
Prantsusmaa

Sünnikuupäev : , Lengronne

Kolmas ametiaeg Didier H.M.F. ANGER

Fraktsioonid

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Prantsusmaa)

Aseesimees

  • 16-04-1991 / 10-12-1991 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee

Liikmed

  • 26-07-1989 / 16-04-1991 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Ühenduse ja Rootsi, Soome, Islandi ning Põhjamaade Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee