Roberto FORMIGONI : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Esimees 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee

Asepresident 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlament
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee