Jas GAWRONSKI Jas GAWRONSKI
Jas GAWRONSKI
Itaalia

Sünnikuupäev : , Vienna (Austria)

Teine ametiaeg Jas GAWRONSKI

Fraktsioonid

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito repubblicano italiano (Itaalia)

Aseesimees

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Liikmed

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee