Bruno GOLLNISCH Bruno GOLLNISCH
Bruno GOLLNISCH
Prantsusmaa

Sünnikuupäev : , Neuilly-sur-Seine

Neljas ametiaeg Bruno GOLLNISCH

Fraktsioonid

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Prantsusmaa)

Liikmed

  • 21-07-1994 / 18-11-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-11-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 21-07-1994 / 18-11-1994 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 18-11-1994 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 23-07-1998 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 23-07-1998 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee