Michèle ALLIOT-MARIE Michèle ALLIOT-MARIE
Michèle ALLIOT-MARIE
Prantsusmaa

Sünnikuupäev : , Villeneuve le Roi

Kolmas ametiaeg Michèle ALLIOT-MARIE

Fraktsioonid

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Liikmed

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 24-01-1992 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Välismajandussuhete komitee
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Välismajandussuhete komitee
  • 28-01-1992 / 30-03-1993 : Inimõiguste allkomitee
  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon