Juan Antonio GANGOITI LLAGUNO Juan Antonio GANGOITI LLAGUNO
Juan Antonio GANGOITI LLAGUNO
Hispaania

Sünnikuupäev : , Bilbao

Teine ametiaeg Juan Antonio GANGOITI LLAGUNO

Fraktsioonid

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Nacionalista Vasco (Hispaania)

Aseesimees

  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Volituste tõendamisega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Ühenduse ja Malta vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 10-04-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja EFTA parlamendiliikmete komitee vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee