Fulvio MARTUSCIELLO Fulvio MARTUSCIELLO
Fulvio MARTUSCIELLO

Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon

Liige

Itaalia - Forza Italia (Itaalia)

Sünnikuupäev : , Napoli

Üheksas koosseisu ametiaeg Fulvio MARTUSCIELLO

Fraktsioonid

  • 02-07-2019 ... : Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 02-07-2019 ... : Forza Italia (Itaalia)

Esimees

  • 26-09-2019 ... : Delegatsioon ELi-Kasahstani, ELi-Kõrgõzstani, ELi-Usbekistani ja ELi-Tadžikistani parlamentaarsetes koostöökomisjonides ning Türkmenistani ja Mongooliaga suhtlemiseks

Liikmed

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Delegatsioon ELi-Kasahstani, ELi-Kõrgõzstani, ELi-Usbekistani ja ELi-Tadžikistani parlamentaarsetes koostöökomisjonides ning Türkmenistani ja Mongooliaga suhtlemiseks
  • 02-07-2019 ... : Keskkonna-, rahvatervise ja toiduohutuse komisjon
  • 26-09-2019 ... : Delegatsioonide juhtide konverents

Asendusliige

  • 02-07-2019 ... : Majandus- ja rahanduskomisjon
  • 02-07-2019 ... : Delegatsioon Iisraeliga suhtlemiseks
  • 02-07-2019 ... : Delegatsioon Vahemere Liidu parlamentaarses assamblees
  • 14-09-2020 ... : Maksuküsimuste allkomisjon

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg