Maria ARENA Maria ARENA
Maria ARENA

Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis

Liige

Belgia - Parti Socialiste (Belgia)

Sünnikuupäev : , Mons

Elulookirjeldus Maria ARENA

Originaalversioon : FR


Elulookirjeldus   (avaldatava teabe eest vastutab ainuisikuliselt parlamendiliige)

Ajakohastatud: 03/03/2015

Haridus (kraadid ja diplomid)

  • 01/09/1987-30/06/1988 : kõrgharidus, majandus: Monsi Katoliiklik Ülikool

Töökohad

  • 01/01/1990-31/12/2000 : rahvusvaheline ekspert tööhõive ja täiskasvanuhariduse valdkonnas (avalik teenistus / valitsus (muud valdkonnad))

Poliitiline tegevus

Ametikohad riigi parlamendis

  • 17/07/2009-13/06/2010 : Belgia Esindajatekoja liige
  • 13/06/2010-... : Belgia Senati liige

Ametikohad riigi valitsuses

  • 01/01/2000-31/12/2009 : minister

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg