(Hans) Johannes Wilhelm PETERS (Hans) Johannes Wilhelm PETERS
(Hans) Johannes Wilhelm PETERS
Saksamaa

Sünnikuupäev : , Uedem (Kr. Kleve)

Kolmas ametiaeg (Hans) Johannes Wilhelm PETERS

Fraktsioonid

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Asepresident

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlament
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Euroopa Parlament
  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatsioon EMÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Ühenduse ja Tšehhoslovakkia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 11-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees