Ingo FRIEDRICH : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Petitsioonide komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Petitsioonide komitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvekontrolli komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvete komitee
  • 15-01-1992 / 13-02-1992 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 25-02-1992 : Ühenduse ja Eesti, Läti ning Leedu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Eelarvete komitee
  • 15-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Rahanduse allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon