Michael J. HINDLEY : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 06-09-1988 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 07-09-1988 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Välismajandussuhete komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Ida-Euroopa riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Ida-Euroopa riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Välismajandussuhete komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Naiste õiguste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee