Michael J. HINDLEY Michael J. HINDLEY
Michael J. HINDLEY
Ühendkuningriik

Sünnikuupäev : , Blackburn

Kolmas ametiaeg Michael J. HINDLEY

Fraktsioonid

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Liikmed

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Välismajandussuhete komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välismajandussuhete komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Koostöö- ja arengukomitee