Claude J.-M.J. DESAMA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 06-05-1998 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 07-05-1998 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Belgia)

Esimees 

  • 22-07-1994 / 29-09-1994 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee