Giorgio ALMIRANTE Giorgio ALMIRANTE
Giorgio ALMIRANTE
Itaalia

Sünnikuupäev : , Salsomaggiore (Parma)

Surmakuupäev :

Teine ametiaeg Giorgio ALMIRANTE

Fraktsioonid

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Euroopa parempoolsete fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Itaalia)

Liikmed

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Asendusliige

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Välismajandussuhete komitee
  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Välismajandussuhete komitee