Joseph WOHLFART Joseph WOHLFART
Joseph WOHLFART
Luksemburg

Sünnikuupäev : , Helmdange

Teine ametiaeg Joseph WOHLFART

Fraktsioonid

  • 28-04-1988 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad

  • 28-04-1988 / 24-07-1989 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luksemburg)

Aseesimees

  • 19-05-1988 / 12-09-1988 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed

  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Naiste õiguste komitee
  • 13-09-1988 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Transpordi- ja turismikomitee