Manfred W. WAGNER Manfred W. WAGNER
Manfred W. WAGNER
Saksamaa

Sünnikuupäev : , Hassel (Saar)

Esimene ametiaeg Manfred W. WAGNER

Fraktsioonid

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Majandus- ja rahanduskomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon