Manfred W. WAGNER Manfred W. WAGNER
Manfred W. WAGNER
Saksamaa

Sünnikuupäev : , Hassel (Saar)

Teine ametiaeg Manfred W. WAGNER

Fraktsioonid

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee