Nikolaos PAPAKYRIAZIS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 31-12-1985 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 31-12-1985 / 24-07-1989 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Aseesimees 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Magribi riikide (Egiptuse, Jordaania, Liibanoni ja Süüria) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee

Liikmed 

  • 17-02-1986 / 20-01-1987 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Petitsioonide komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Magribi riikide (Egiptuse, Jordaania, Liibanoni ja Süüria) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 17-02-1986 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Välismajandussuhete komitee