Wilhelm F.T. HAHN : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee

Liikmed 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon