(Win) Winston James GRIFFITHS (Win) Winston James GRIFFITHS
(Win) Winston James GRIFFITHS
Ühendkuningriik

Sünnikuupäev : , Grahmstown

Teine ametiaeg (Win) Winston James GRIFFITHS

Fraktsioonid

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 10-03-1986 / 05-04-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Asepresident

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlament
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-06-1988 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee

Asendusliige

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee