Julián GRIMALDOS GRIMALDOS Julián GRIMALDOS GRIMALDOS
Julián GRIMALDOS GRIMALDOS
Hispaania

Sünnikuupäev : , Tresjuncos (Cuenca)

Teine ametiaeg Julián GRIMALDOS GRIMALDOS

Fraktsioonid

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Esimees

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Jugoslaavia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Välismajandussuhete komitee

Asendusliige

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee