Antonio GARCIA-PAGAN ZAMORA Antonio GARCIA-PAGAN ZAMORA
Antonio GARCIA-PAGAN ZAMORA
Hispaania

Sünnikuupäev : , Cartagena (Murcia)

Teine ametiaeg Antonio GARCIA-PAGAN ZAMORA

Fraktsioonid

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Liikmed

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee