Dario ANTONIOZZI Dario ANTONIOZZI
Dario ANTONIOZZI
Itaalia

Sünnikuupäev : , Rieti

Esimene ametiaeg Dario ANTONIOZZI

Fraktsioonid

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed

  • 19-07-1979 / 12-02-1981 : Välismajandussuhete komitee
  • 19-07-1979 / 20-01-1982 : Eelarvekontrolli komitee
  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon