Michel J.M. DARY Michel J.M. DARY
Michel J.M. DARY
Prantsusmaa

Sünnikuupäev : , Marseille

Neljas ametiaeg Michel J.M. DARY

Fraktsioonid

  • 19-07-1994 / 28-01-1997 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Liige
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Prantsusmaa)

Liikmed

  • 21-07-1994 / 24-10-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-07-1994 / 24-10-1994 : Rahanduse allkomitee
  • 24-10-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee

Asendusliige

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee